Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kőbányai Szt László gimiben...

A Kőbányai Szt László gimiben az emelt angol vagy a matek jobb?

Figyelt kérdés
Gőzöm sincs mi szeretnék lenni de ez a gimi megtetszett viszont a fenti két tagozat között vacilálok.Angolból és matekból is színötös vagyok.

2018. febr. 1. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Ok.De ebben a gimiben az számît (elsősorban)mennyit îrtál a központin.A matekra 45 pontos îrásbelit kell îrnod matekból.
2018. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs, egy kis off:

Ha ennyire sok pont kell a bejutáshoz, akkor később mi történik ott, hogy nem túl jók az iskola eredményei?

Mert pl. a Radnótiba, vagy az Eötvösbe sem kell feltétlenül 45 pont, aztán mégis top10-ben vannak mindig. A Szt.László pedig ugye nem...

2018. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A honlapon îrják,hogy 45 pont kell az emelt matehoz.Én is csodálkoztam,hol találnak ennyi okoskát.
2018. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi de a kérdés hogy Melyiket ajánljátok.
2018. febr. 3. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Egy sima szakgimnáziumból is el lehet ugyanoda jutni mint a legjobb gimnáziumból (csak gimnáziumban jobb felkészítés van például az emelt érettségikre). Továbbtanulásnál csak az eredmények számítanak. Azt válaszd, amelyik jobban érdekel.
2018. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!