Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 67 ponttal felvesznek az...

Timiandi kérdése:

67 ponttal felvesznek az alábbi gimnáziumokba?

Figyelt kérdés

1. Berzsenyi humán szak

2. Teleki 5 éves magyar-töri

3. Leövey angol nyek

4. Színyei fél osztály angol-német


67 pont az írásbelim és 48-at viszek



2018. febr. 2. 19:26
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Egyébként a szóbeliről van valmilyen tapasztalatotok? Ötletetek, hogy hogyan készüljek?
2018. febr. 4. 19:33
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
A töri tételek fent vannak a neten, azokat tanuld, mert a szóbelin ez a 4 lesz több picire felbontva:) De a honlapon vannak fent példafeladatok is:)
2018. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2018. febr. 5. 18:42
 14/24 anonim válasza:
67 ponttal majdnem biztos hogy felvesznek a Leoveybe felteve ha nem szurod el kegyetlenul az angol szobelit :D
2018. febr. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Tavaly 115 pont volt a behîvás ponthatára a Leöweyben szóbelire(központi+hozott pont),ha az éven emelkedni fognak a pontok,akkor kérdéses,hogy szóbelire behîvnak-e.
2018. febr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. febr. 6. 19:50
 17/24 anonim ***** válasza:
A Színyei kb biztos, a Teleki és a Leövey is nagyon valószínű, ha jól szóbelizel. A Berzsenyi húzósabb, de sztem nem lehetetlen:) drukkolok.
2018. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. febr. 8. 16:54
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Berzsenyis humán tagozatos vagyok, valószínűleg behívnak szóbelizni, de ahhoz, hogy be is kerülj jó lenne egy erős szóbelit hoznod! 4 tétel van a honlapon, tanuld meg jól, de ne görcsölj rá. Nagyon kedvesek szoktak a tanárok lenni, add magadat és nyugodtan sződd bele a saját véleményedet, gondolataidat is. Lesz még egy irodalmi szöveg amit hangosan fel kell olvasnod és utána kérdezgetnek, de ha szeretsz olvasni és szoktál is akkor az könnyű lesz.

A végén rólad a hobbijaidról, mit szeretsz a szabadidődben csinálni, miért szeretnél ide jönni stb. kérdések lesznek, én anno megnevettettem a felvételiztető tanáraimat, szóval tisztelettel de azért ezekre ne úgy felelj mintha állásinterjún lennél, nyugodtan lehetsz közvetlen!:)

Sok sikert, remélem végül a Berzsenyibe jössz;)

2018. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Sya.


Köszönöm. Elkezdtem tanulni a szóbelire. A töriben az osztálytársam anyukája segit nekem ( magyar-töri tanár volt ), viszobt a magyarra nem tudom hogyan készülhetnék fel.

2018. febr. 11. 10:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!