Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZIE-KETK Budapest kertészmérn...

SZIE-KETK Budapest kertészmérnök szak levelezőn nehéz?

Figyelt kérdés
Munka mellett szeretném.Ha igen, mely tárgyakból megy a szivatás?

2018. febr. 3. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:

En is elvegeztem, sokan csinaljak munka mellett. Emberfuggo, hogy kinek mennyire nehez, es hogy melyik targy. Nekem a fizika durva volt, de villamosmernok csoporttarsam viszonylag konnyen megcsinalta. A biokemia is eleg nehez, de megtanulhato.


Minden vizsgaidoszak lefaraszt nagyon, tehat akkor stresszel az ember rendesen, de ez gondolom mindenhol igy van. Orvosinal konnyebb, valaminel biztos nehezebb, de ez egyeni kvalitasoktol is fugg. En azert nem mentem pl epiteszmernokire vagy kertepito mernokire, mert a matek es fizika nem a baratom, mellesleg a rajz sem. De akinek ezek konnyen mennek, annak nem lesz nehez.


Egyik targynal sem ereztem a direkt szivatast, csak biofizikabol, de az a tanar mar elment.

2018. febr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!