Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE-sek kb. Hány százaléka...

LILIKE13 kérdése:

Az ELTE-sek kb. Hány százaléka budapesti?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy van erről statisztika.
2018. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy budapesti? Aki budapesti születésű, középiskolába is odajárt? Vagy az is budapestinek számít, aki más városból jött, de albérletben lakik vagy vettek neki egy lakást? Aki vidékről ingázik minden nap, az különbözik-e attól, aki kollégista?
2018. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Budapesti alatt gondolom azt érti, hogy pesti születésű, nem kell vonatoznia időközönként, nem kell kollégiumba vagy albérletben laknia, mivel ott a családi házuk. Szerintem ezt jelenti a budapesti. :)
2018. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én érdi vagyok, de már általánosba is Budapestre jártam, tehát én pl abszolút nem éreztem magam vidékinek, mikor egyetemre jöttem. :D

Szerintem a bejárósok nem számítanak annak, inkább csak azok, akik az egyetem miatt fel kell, hogy költözzenek (albérletbe, koliba).


Nem ELTE-s vagyok, hanem BCE-s, de nálunk meglepően kevesen vagyunk, akik már középiskolába is Budapesten jártak. 80 fős szakon maximum 10-en. :)

2018. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!