Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Békéscsabai Belvárosi Gimnáziu...

Békéscsabai Belvárosi Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés

2018. febr. 4. 19:33
 1/2 anonim válasza:
31%
Pár éve jártam oda... egy két tanár megkeseríti az életed és a tanulmányaidat, ha nem vagy szimpi. A suli fullba konzervatív, holott bort isznak, vizet prédikálnak. Ha valakinek a valakije vagy, akkor pedig tenyerükön hordoznak, még ha kretén is vagy. Ezen kívül ugyanolyan, mint a többi: stréberek, helyi vagány csávók, és a csajok sem kevésbé nagyobb r*bik, mint a többi suliban.
2018. febr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én oda járok és belülről sokkal másabb, mint ahogy a külsősök leírják... Szerintem olyan, mint egy nagy család, mindenki ismer mindenkit, nem mondom hogy mindenki jóban van mindenkivel, mert olyan egyik suliban sincs, de ha végig mész a folyosón, tuti találkozol olyannal, akivel jóban vagy. A tanárok nagy része jófej és jól tanít, az igaz, hogy van akinél már a kettesért is meg kell küzdeni, de az érettségin ez látszani is fog. Én amúgy nagyon szeretek oda járni, de ezt mindenki maga dönti el, ahogy azt is, hogy szerinte "sznob" suli, vagy se.
2018. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!