Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nálatok is sokszor van olyan,...

Nálatok is sokszor van olyan, hogy a tanulás niatt kell beáldozni az alvást?

Figyelt kérdés
Milyen élet ez???
2018. febr. 4. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Szeretek úgy tervezni hogy bőven van időm mindenre. Az alvás nekem fontos mert tudom hogy úgy se tudnék koncentrálni fáradtan tehát csak rosszat teszek magamnak.
2018. febr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel kipihenten sokkal hatékonyabban tudok tanulni ezért én ha lemaradásban vagyok akkor is az alvást válsztom mert után sokkal jobban fog menni a tanulás is.
2018. febr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mindig az utolsó utáni pillanatban tanulok, ezért igen. :D
2018. febr. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Zh héten, illetve vizsgaidőszak bizonyos napjaiban igen, pedig napi szinten készülök...mondjuk ezek megis látszanak a jegyeimen.
2018. febr. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgaidőszakban is max. a vizsga előtti 1-2 este fordul elő, hogy kb. 2-ig fenn vagyok - de amúgy is későn fekvő vagyok, szóval olyan sok alvás nem esik ki. És akkor is azért, mert ha átlapozom még az anyagot, akkor utána jobban tudok aludni is:)

Máskülönben legkésőbb 8-kor kiesik a tankönyv a kezemből:)

2018. febr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem volt ilyen. Gondolom egyetemi hallgató vagy. Amikor én jártam oda, szorgalmi időszakban tanultam, így vizsgaidőszakra csak a tételek kidolgozása és átismétlése maradt. Összefogtunk a szak többi hallgatójával, így a felkészüléshez szükséges anyagok mindig megvoltak (pl. scannelt könyvek, kidolgozott tételek, előző évfolyam jegyzetei, stb.)

A képzés vége felé már tudtam, hogy mi az elvárt szint és nem tanultam végig a szorgalmi időszakot, de esti tanulás akkor sem volt.

Viszont a vizsgák előtt összejöttünk páran és átvettük a tételeket, ami nem volt tiszta, megkérdeztük egymást.

Így belegondolva, jó csapat voltunk :D

2018. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen fordult elő maximum 10 alkalommal. Általánosban meg középiskolában egyáltalán nem.
2018. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!