Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehetek magántanuló?...

Hogyan lehetek magántanuló? Mi a menete annak, hogy valaki az legyen? Ilyen okkal van rá lehetőségem?

Figyelt kérdés
10. osztályos vagyok, jól tanulok, az iskolában sok barátom van. De az osztályom valami szörnyű. És egyszerűen már elegem van néhány ember iskolai munkájától, vagy magatartásától. Eleinte még vicces volt de most már nagyon zavaró. Már próbáltam mindent. Iskola váltás, nem vettek át helyhiány miatt. Beszéltünk az igazgatóval is, hogy mi lehetne a megoldás. Nem lehet eltávolítani mert nincsenek 16 évesek. Próbáltam tanárnak szólni, hogy puskázik és akkor felelteti következő órán. Ki se megy felelni a tanár is úgy látja szerintem, hogy inkább menjen el előbb. Már egy éve tűröm igazából de most már kezd átmenni szorongásba és nem szeretném, hogy akár depresszióba is fajuljon. Ezért gondoltam a magántanulóságra. Köszönöm a segítséget!

#Magántanul #Osztály probléma
2018. febr. 5. 10:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!