Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Karinthy Frigyes...

A budapesti Karinthy Frigyes gimi német tagozatára jelentkező nyolcadikosok, ti hány pontot értetek el a központi írásbeli felvételin?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne hányadiknak jelölitek meg! Az én pontszámom: 40 pontos a matek és 41 a magyar (a magyar lehetett volna sokkal jobb is csak nagyon stresszeltem)Ezen kívül 50 pontot viszek.Válaszaitokat előre is köszönöm, minden értelmes válaszolónak menni fog a zöld kéz.:)

2018. febr. 5. 19:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a válaszotok!😄
2018. febr. 7. 19:24
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia, eléggé valószínű, hogy bekerülsz a németre.Én is ide szeretnék menni 65 ponttal.
2018. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, neked is szurkolok!
2018. febr. 14. 09:10
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia voltál már szóbelizni? Ha igen, hogy sikerült?
2018. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia! Angol kettanra készülök, természet tudományi részre. 72pontos központival, te? Vagy ti?
2019. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!