Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek? A matektanár aki...

Mit tegyek? A matektanár aki igazából jó fej berágott rám.

Figyelt kérdés
Az volt, hogy aznap matektémazárót irtunk és én nekem meg fogászati időpontom volt. Ez magábafoglalta az első és a második órát, az utóbbi volg a matek. Történt egy kisebb gubanc a papírokkal, és az igazolásért is vissza kellett sietni, és ráadásul nem is éreztem jól magam aznap. Már nem is mentem vissza. Aztán kapom azt a hírt a barátnőmtől, hogy a tanár berágott rám, mert hogy direkt nem mentem be. Engem nem ilyennek ismernek az emberek nem értem hogy tud ennyire megvádolni ilyesmivel. Most már gyomorgörcsöm is van nem tudom hogy merjek bemenni az órájára és nagyon egyedül érzem magam. Az ilyen tanároknak fogalmuk sincs mi a francot művelnek a gyerek idegzetével mert összekeverik azokkal akik tényleg csak lógnak! Valaki kérem mondja meg, hogy mit tegyek, vigyek-e orvosi igazolást is?

2018. febr. 6. 10:36
 1/1 Tom Benko ***** válasza:
Menj be, mondd el neki, mi történt. A többivel ne foglalkozz.
2018. febr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!