Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Álmos Vezér Gimnázium vélemény...

Álmos Vezér Gimnázium vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sajnos nyilt napra nem tudtam menni viszont megjeloltem esteleg aki oda jart/jar mi a velemenye olyan rossz mint ahogyan sokan mondjak? 60 pontom lett kozpontin es az atlagom 4,3-4,4.

2018. febr. 6. 14:28
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
2020. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#11.


Pont eme videó miatt kattintottam ide erre a kérdésre.


Gyakorikérdéseken sok aktuális dolog tűnik fel, de most ez lesz az a kérdés ami igen felkapott lesz, helyes, hogy ilyen történetek napvilágot látnak, a reform elkezdődni látszik.

2020. máj. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
valaki tudja, hogy hívják a tanárnőt?
2021. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Berki Katalin
2021. ápr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Annyira nem akarom leirni hogy mik vannak ebben a suliban, mert nem akarom rombolni azt a csepp hírnevüket is, de semmiképp se menjetek oda.
2021. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hátha valakinek még hasznos lesz, én is írok még így évek múltán is.


Igen a Paul street osztályfönöke ügy ott volt, a tanárt Szabóné Berki Katalinnak hívják, meg mindig ott tanít. Tehát van 1-2 nem szigorú hanem romlott erkölcsű tanár akik direktbe kiszúrnak a diákokkal ott ahol tudnak. Ezeket be lehet nyelni mivel maga az oktatás nem egy magas színvonal, a tanárokat se érdekli mit veszünk vagy volt e házi, teljesen következetlenek.

Minden osztályban van pár nagyszájú undorító flegma, akik mindent meg akarnak mondani, azt hiszik ők 4-5 en az osztály. De persze ha be tudsz illeszkedni valaki mások közé vagy találsz egy barátot máris meg vagy mentve. De igazából olyan mint egy szakmunkás képző tényleg, mindenki telefonozik, a tanárnak szólogat be, beszél vagy akármit csinál, több tanár is ment már ki sírva tőlünk. Nagyon alja társaság fordul meg ott sajnos, akiket máshová nem vettek fel. Én sos helyzet miatt kerültem csak oda, minimális tanulással mindig a top tanulók közt voltam. Ha figyelsz bejársz (van aki be se jár) tudsz haladni, viszont az emeltre szinte egyik tárgyból se tudnak felkészíteni.

Ja és 7en elmentek az osztályból a 4 év alatt.

2021. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja azt kihagytam hogy nálunk sokan rendszeresen cigiztek, a falat betörték, égő füzetek dobtak ki az ablakon meg ilyenek.
2021. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja és az egyik gyengénlátó tanár óráján a hátsó padba anno valakit kielégítettek orálisan, de ez régebbi osztályba volt de azóta is emlegetik a gyerekek.
2021. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Előző, esetleg tudsz valamit mi történt a tanárral/iskolával a videó után? Vagy csak valami fejlemény a tanárral kapcsolatban
2022. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!