Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vörösmarty Mihály Gimnázium...

Lara019 kérdése:

Vörösmarty Mihály Gimnázium (Budapest) média tagozatról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Most 8.os vagyok a 7. év végi bizonyítványom átlaga 4,7 lett (matekból most leromlottam hármasra)

Még nem írtam meg a felvételit. A Vörösmartyba szeretnék jelentkezni média tagozatra. Leginkább azok véleménye érdekelne akik odajárnak (jártak), hogy milyen a közösség, hogy vannak a különórák, projektek,

különprogramok. A szóbeli felvételiről tapasztalatok. Én a fotózás és filmezés miatt szeretnék oda menni de nincs bajom az újságírással sem, szerepelni nem nagyon szeretek.Érdemes előkészítőre járni?

A válaszokat előre köszi!



2017. okt. 2. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A közösség az egész Vörösmartyban nagyon nyitott, elfogadó és barátságos.

A média tagozatra tavaly minimum 39 pontos magyar központi kellett, az alatt be sem hívtak. Nagy túljelentkezés szokott lenni. A szóbeli 3 órás, azt nézik médiás szempontból ki mennyire tűnik képezhetőnek. Ennek része a fotó, a film de a kreatív írás is. A feladatok is ilyesmik, de játékosak, nagyon jó a hangulat. Pl képregény rajzolás, riport készítés, vitt fotókkal feladatok stb, stb 3 órán át 😊 Nem tudom milyen az előkészítő, de nélküle is simán be lehet jutni ha valakit alkalmasnak találnak, a feladatok inkébb kreatívak mintsem begyakorolhatóak.

2017. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat!😊
2017. okt. 4. 18:37
 3/3 anonim válasza:
100%
Szőnyi. (majd megérted)
2017. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!