Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megérné így biomérnöknek...

Megérné így biomérnöknek tanulnom?

Figyelt kérdés

Tizedikes vagyok és fakt választás előtt állok. Szeretem a biológiát, de a kémiát már kevésbé. Tudom, hogy egyetemen nagyon sok kémia van a biomérnökin. Szerintetek megérné így? Vagy csak végig szenvedném az egészet?

Válaszokat előre is köszönöm!:)



2018. febr. 10. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a BME-re jössz akkor szenvedni fogsz, hacsak meg nem szereted addig. Az első 1-2 évben sok közös előadás van a bio- és vegyészmérnököknek.
2018. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
És a matekkal hogy állsz? Mert ez a 3 ami a biomérnökin fontos, ha ebből csak a bioszt szereted, akkor felejtős, ha megy a matek akkor meg lehet próbálni, akár még a BME-t is, annyit tudnék tanácsolni hogy érettségi utáni nyáron próbálj felzárkózni kémiából, esetleg beszerezheted az első félév anyagát előre, és egy kicsit rágyúrhatsz arra is. Ha se matek se kémia, akkor én inkább a biológus szakot ajánlanám.
2018. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem tudnátok valamit amivel megszeretném a kémiát?
2018. febr. 12. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!