Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egyszeregbuktam Pénzügyi...

Ha egyszeregbuktam Pénzügyi számvitel 1-ből, újra felvett, most 2-ből is buktam, van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

BGE-PSZK

Ez a bukás most nem rajt múlt.


2018. febr. 10. 16:45
 1/9 Gál Zoé válasza:
100%
Ha nem tudsz normálisan fogalmazni, akkor nincs.
2018. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van éretelme
2018. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Zoéka, nem tudok rendesen írni ezen az ösrégi telefonon, bocs. De talán érthető.
2018. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szakos vagy? Én is odajárok.

Ha pénzügy szémviteles vagy, és már az elején bukdácsolsz ebböl a fontos tárgybol, akkor vagy nagyon nagy eröt veszel magadon és behozod a lemaradásod, vagy tényleg nincs értelme. Ha gazdinfos vagy, akkor meg nincs semmi gond.

2018. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Pénzügy-számviteles. Nagyon jó írásbeliket írtam, de szóbelin ugyanaz a tanàr bármit mondtam, meghúzott. Pedig nem beszéltem hülyeségeket.

Talán, ha sulit váltanék, mert mist úgybérzem, nem a tudásommal volt gond.

2018. febr. 10. 16:54
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Veress is tart orákat? Beszéltem egyszer egy ott tanulo diákkal, mondta, hogy olyan gimiböl/okj-röl jött ahol már ezeket tanulta, kitünö tanulo volt mindig is, de egyszerüen nem birta ezt a sulit, örökké bukott, mert ez a tanár a lehetetlent kéri. Ugyhogy lehet igazad van.
2018. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Azért az sokat árulkodik, hogy az 1 és a második sem ment elsőre.


Gondolom már te is rájöttél, hogy nem a kedvenc tantárgyad, akkor meg minek szivatni magad?

Pénzügy mesterre ha az érdekel, mehetsz más szakról is, ahol nem ennyire erős a számvitel.

Sima alapszakos pénzügy meg nem sokkal több, mint más gazdasági szakosok esetében.

2018. febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy szakot váltani nem tudok már erre a félévre. Számvitel specen vagyok.

Gm-en már csak egy félév számvitelem van, most átmehetnék ősszel és így egy évvel később végeznék. Màr az első év után át kellett volna mennem.

Vagy másik suli, de 2 év után, ott is csúszás lenne.

2018. febr. 10. 17:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, szerintem beszélj felsőbb évesekkel, hogy ők ezt hogyan látják.

A tanártól meg megkérdeztem volna szóbelin, hogy mégis mi volt a hiba, ha folyamatosan beszélni tudtam az anyagról, akkor egy kettest miért nem érdemlek?!

2018. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!