Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimiben van értelme matematika...

Gimiben van értelme matematika-informatika osztályba menni ha közgazdász szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Közgazdász szeretnék lenni.Ezt a matekot amit a gimiben tanítanak mennyire tudom felhasználni az egyetemen ha pénzügy és számvitelen szeretnék tanulni.Hallottam,hogy elég kemény a matek a gazdasági szakokon ezért gondoltam,hogy jobb lenne egy olyan osztályba menni ahol a matekot keményebben tanulom.Mivel olvastam,hogyha gazdasági szakközepes anyagot az egyetemen kb 2 hét alatt leadják.Ezért gondoltam,hogy nincs értelme oda mennem főleg,hogy gyengébb is mint a gimi.Matek-infos osztályon csak matekot meg infót tanuljuk? Van idegen nyelv vagy más tantárgy?

2014. máj. 22. 15:51
 1/4 qqcska123 ***** válasza:

Közgázhoz két dolog kell: matek és történelem. Az előbbiből igen erősen javasolt egy jó emelt szintű érettségi!

Komoly matek tudás nélkül nem fogsz boldogulni!!!

2014. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen célból nem lenne jó a matek infóosztály?
2014. máj. 22. 22:06
 3/4 czibles ***** válasza:

Matek 100%, hogy kell. Infobol, pedig karod nem fog szarmazni, esetleg tanulnal egy kis programozast is azt se hatranynak fogd fel.

Egyetemen mindent nullarol fognak elmondani, de jo az ha mar az alapokat tudod elotte is.

2014. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aham értem. Csak félek hogy nehéz lesz az infó mivel általánosban nem tanultunk semmit infóból.
2014. máj. 24. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!