Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A DNG-ben a nyelv tanításon...

A DNG-ben a nyelv tanításon kívül mennyire más a kezdő és a haladó osztály?

Figyelt kérdés
Haladóra nem hiszem, hogy felvennének, mert a matekot eléggé elrontottam, a kezdőre több az esélyem. Mennyire különbözik a két osztály? (tanrend, társaság, van-e rivalizálás...)

2018. febr. 11. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Csak 0. évfolyamon tér el. Sokkal több a német óra és kevesebb az angol. Összóraszámban heti 4-5-tel több mint a haladón. Míg a haladon heti 8 angol 6 német, szaknyelvi és szinten tartó (magyar, matek)órák vannak addig a kezdőn úgy néz ki hogy heti 16 német 4 angol szaknyelvi órák és szinten tartó. 1-től a két osztályban teljesen egyforma a tanmenet. Még ne keseredj el nagyon, sokat számít ám a német írásbeli + a szóbeli. A társaság jó. Hogy van-e rivalizálás meg az adott év évfolyamától függ. A jelenlegi elsősöknél volt, a jelenlegi 0-osoknál nincs, sőt igen nagy haverságok alakultak ki oda-vissza.Felsőbb évfolyamoknál nem tudom, nekem a két lányom ezeken az évfolyamokon van.l Sok múlik azon is, hogy a gólyatáborba mennyire haverkodtok össze. A tanárok igyekeznek ennek elejét venni, eleve a gólyatáborban a csapatokat mindkét osztályból vegyesen rakják össze.
2018. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél! :)
2018. febr. 12. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Eddig angolos voltam. Az angolt is jól megtanítják ott?
2018. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!