Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki OE NIK...

Van itt olyan aki OE NIK mérnökinformatikusra jár angol nyelven?

Figyelt kérdés
Kéttannyelvűbe járok, úgyhogy az angoltudás meg lenne, viszont se a matek se az infó nem volt eddig angolul. Ha valaki tudna mesélni róla, azt megköszönném!

2018. febr. 11. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Mármint mit kellene mesélni róla? Az angol nyelvű képzés azoknak való, akik külföldről jönnek ide tanulni és nem akarják megtanulni a magyar nyelvet. Egyébként a tanterve 1:1-ben megegyezik a magyar nyelvű mérnökinfoéval. Gondolom azt nem kell mondanom, hogy angol nyelven vannak az előadások.
2018. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

arra nem jártam de a nik-re igen ill. tanultam Mo.on olyan helyen ahol angolul oktattak, el tudom képzelni a nik-en is magyar tanárok tört angollal nyomják úgyhogy annyira gond nem lehet különben is még van időd készülni szaknyelvből


amúgy én bevállanék egy ilyen képzést kár hogy régebben nem volt

2018. febr. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!