Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg megéri kéttannyelvűbe...

Tényleg megéri kéttannyelvűbe járni, lesz ott az emberbek egy folyékony angol tudása?

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 11:22
 1/5 anonim válasza:
44%
Neked nem. Még magyarul sem tudsz.
2018. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, megéri, de elsősorban csak akkor, ha utána a nyelvvel akarsz továbbtanulni, vagy legalábbis használni fogod a munkáddal kapcsolatban.


A végén kapsz nyelvvizsgát, ami továbbtanulásban segít.

2018. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg emelt érettségit is kapnak.
2018. febr. 6. 15:39
 4/5 anonim válasza:
Viszont ha itthon szeretnél továbbtanulni lehet hátrány is, pl nekünk angolul van a töri, szóval a magyar kifejezéseket nem nagyon használjuk/tudjuk. Na meg azzal is számolj hogy plusz egy évet fogsz suliba járni...én speciel feleslegesnek tartom így visszanézve, mert szerintem azt a tudást amit nulladikban elsajátítottunk simán meg lehetett volna tanulni suli közben is, nem kellett volna külön egy egész évet csak a nyelvre fordítani. Bár nem tudom hova akarsz menni, lehet más sulikban jobb a helyzet.
2018. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"azt a tudást amit nulladikban elsajátítottunk simán meg lehetett volna tanulni suli közben is"


Na de nem csak nulladikban tanuljátok a nyelvet, hanem végig, pl. a töritanulás kapcsán is. Ha menet közben akarnád azt elsajátítani, amit a nulladik évben kellett, akkor igen, az beleférne, de egy csomó minden más viszont nem.

Ezzel együtt azért én is úgy vagyok vele, hogy inkább nem mennék nyekre.

2018. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!