Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociológia - ELTE/Corvinus/Ká...

Szociológia - ELTE/Corvinus/Károli?

Figyelt kérdés
Melyik egyetemen a legjobb?

2018. febr. 14. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Károlin tanultam szociológiát, igaz levelezőn, de én lebeszéllek róla!


Szar egyetem. Alja.

2018. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Megtudhatom, hogy miért van ennyire rossz véleményed a Károliról?
2018. febr. 15. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Az Eltén tanultam, 10 éve azt mondták az Elte és a Corvinus a legjobb, az Eltén az elmélet, a Corvinuson a gyakorlat az erősebb (amikor jelentkeztem még nem tudtam), szóval ez alapján is dönthetsz.

Bár maga a szak se túl piacképes - tanulhatod bármelyik egyetemen, én egy percet nem dolgoztam szociológusként.

Irodistának felvesznek vele, jobb nyelvtudással multihoz is lehet menni, de valóban szociológusi munkát nem sokan végeznek az évfolyamról.

Mehettem volna családsegítőnek rossz környékre minimálbérért, akkor inkább nem szakmai munkát végzek.

2018. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ha nekem angol felsőfokú nyelvizsgám van, német közép, s ha lenne még egy nyelv specifikus szakos diplomám (mint romanisztika, keleti nyelvek és kultúrák, stb.), az mennyivel javítaná az elhelyezkedési esélyeimet szociológia diplomával, mondjuk multiná?


Illetve 1.! Miért olyan rossz a Károli?

2018. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom minél több és jobb nyelvtudásod van, annál könnyebben lehet elhelyezkedni. Angol tárgyalóképes már szinte mindenhol kell, néhol német, a ritka nyelveknek akkor örülnek, ha épp olyan érdekeltségük van. Orosz kínai, japán, környező országok nyelvei.. Az újlatin nyelvek közül nem tudom melyiknek van piaca, a keletiek szerintem jobbak. Abból is a gyakori.

Franciául többen tanulnak, portugálul meg szerintem nem olyan piacképes dolog tanulni.

2018. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nézzétek, én úgy tudom, hogy a Károlit mindenhol, mindenki leszólja, meg rangsoroláskor is mindig megmondják, hogy kicsi egyetem.


Én levelezősként tanultam, nekem nem tetszett. Semmi nem tetszett ott.. A tanárok olyan félvállról vették a dolgokat, meg a képzés hanyag volt, és nagyon leszarták a dolgokat. Persze a levelező az jobban csináld magad mozgalom, de itt kb semmilyen támogatást, segítést nem éreztem.

1-2 tanárról tudok jót mondani, meg szimpatikusak voltak de amúgy nekem nagyon negatív az összkép.

2018. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első voltam*
2018. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!