Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen pontokkal van esélyem...

Ilyen pontokkal van esélyem bekerülni a lovassyba?

Figyelt kérdés
45 pontos magyart és 45-ös matekot írtam, a hozott pontjaim maximálisak. Először az angolt jelöltem, utána az általánost majd a matekot. Van valamelyikre esélyem? Az angol szóbelitől nagyon parázok, pedig már fél éve külön tanárnál gyakorlok rá, ez a tagozat lenne a nagy álmom. Szerintetek?

2018. febr. 16. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen pontokkal szerintem bárhova bekerülhetsz. Gratulálok!
2018. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Tuti bekerülsz, szerintem ha 10 pontos lesz a szóbelid, akkor is :D

Én nem jelentkeztem angolra, nem voltam szóbelin sem, de öcsém, és több másik ismerősöm igen. Mindenki azt mondta, hogy nagyon könnyű volt, és mivel ilyen erős felvételiket írtál, feltételezem, nem vagy buta, szóval neked is menni fog :)

2018. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hány pontos lett a szóbelid?
2018. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
35, így 185 pontom van angolra. :/
2018. márc. 1. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!