Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen verset tanuljak meg?!?

Milyen verset tanuljak meg?!?

Figyelt kérdés

A Nemes Nagy Ágnes szakgimnáziumba szeretnék menni dráma tagozatra és meg kell tanulni szóbelire 3 verset,3éneket és 1 monologot!

Segítsetek nekem ötleteket adni, hogy miket tanuljak meg vagy esetleg aki tavaly ment hasonló szakra az nagyon sokat segítene! Hogy hogy néz ki egy ilyen szóbeli!



2018. febr. 18. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát figyelj.Én a helyedben megtanulnék egy Nemes Nagy Ágnes verset (a gimnázium miatt fontos),egy szépirodalmit,pl. Aranytól vagy Petőfitől valamit és végül vagy egy Adyt,vagy egy Juhász Gyulát (Milyen volt szőkesége...,Góg és Magóg fia vagyok én)
2018. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!