Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Összesen 93pontom van, és...

Összesen 93pontom van, és behívtak a Hunfalvyba szóbelire. Ha nagyon-nagyon odateszem magam, utolsónak felvehetnek? 😅Mert azért a Hunfalvy elég erős, és csodálkozom, hogy a szóbelire behívtak.

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 18:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
.......
2018. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Felvesznek, ha ez nem lenne egyértelmű.
2018. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Te is nagyon jól tudod hogy be fogsz kerülni oda :)
2018. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Jajj de imádom az ilyeneket.Oké,gondolom örülsz,hogy felvettek meg minden,de azért ez így elég ratyi kérdés volt.
2018. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Saku14 ***** válasza:
68%

Sziaa , nekem is kb ennyi volt kilencvenvmennyi 2 eve .. Nos engem nem vettek fel de elmondom a szobeli felepitset:

Ugye be kell vinni a fuzeteidet asszem matek magyar plusz ellenorzo , leultetnek hatra atnezik a fuzeteket es oda hivnak h valassz 3 lapot . 1 sarga 1 kek es 1 piros asszem .. Az egyik nyelverzek ek dolog egy kitalalt nyelv van par szo es pelda mondat van , ezek alapjan kell mondatokat alkotni es szavakat .. De ebbol a lapbol kerdezni fognak szoval kozbe memorizalni is kell vissza kerdezik a szavakat , akkor a van egy matekos lap , nekem pitagorasz volt legalabb azt erttem matekbol de kerdeztek miert ugy csinaltam es kozbe ahogy mondtam rajottem es elmodtam h kellett volna , meg van egy szovegertes lap , kerdesekkel , cim adassal ilyenek... Sok sikert . En japan szakot akartam ^^ amugy elegge bekepzeltek szerintem mindenkire velemenyt mondtak akik be ment . Elottem egy heber lany volt aki otthon tanult es le zsidoztak ahogy kiment , meg nekem is mondtak halottam h 'ez is zsido' .. Na ennyi hat nemtom h fel e vesznek ..

2018. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Saku14 ***** válasza:
66%
5/ vagyok jaa elneztem en a sorba voltam kilencven valahanyadik .. Xdd reg volt mar .. Na szerintem felvesznek akkor
2018. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdésért, csak nézegettem más suliknál az előző évi ponthatárokat, és bőven 110 felett volt...értem én, hogy más suli, de attól még sokkal több, mint amennyi nekem van😅tényleg bocsánat a kérdés miatt:(
2018. febr. 22. 19:58
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az angol kéttanon kívül minden tagozatra van esélyed. Tavaly a francia kéttanra kell a legkevesebb, 127 pont, a többire olyan 135 körüli az angol kéttanra 147 talán. Szóvsl ne csodálkozz hogy behívtak.
2018. febr. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom központi+ vitt összesen 93 pont, nem a központija szóval nem értem a hőbörgőket, akik szerint milyen kérdés ez.
2018. febr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, az osztálytársamat 45 pontos központival, 3-4-es jegyekkel behívták, úgyhogy szurkolok neked! (:

Majd írd meg milyen lett!

2018. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!