Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » "Dögcédulát" lányok felvehetne...

"Dögcédulát" lányok felvehetnek? Vagy hogy szokták hordani? Egy átlagos lánynak nem túl erős? 15/L

Figyelt kérdés
[link] ez vagy egy hasonló nagyon tetszik (sonata arctica-t imádom). Nem öltözködöm kihívóan, nem járok fekete ruhába..egy csőfarmer meg valami színes blúz van rajtam általában..Ez nem túl merész? Vagy mit gondoltok egyáltalán a dögcéduláról?
2011. máj. 21. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
mi a rák az a dögcédula?? a kép alapján se jöttem rá. Ez valami nyaklánc?
2011. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolónak: a dögcédulát eredetileg katonák hordták/hordják, rajta van a nevük, születési idejük, stb., így könnyebb azonosítani őket.


A kérdésre. Szerintem simán hordhatsz, nekem is van Celldweller-es dogtag-em, én is felveszem. Pólón belülre rakom, tehát nem látványos, de én mégis tudom, hogy rajtam van és szeretem. :) (Az én öltözködésem is átlagos - farmer, valamilyen nőiesebb felső, blúz, pántos felső, ilyesmi.) Szóval nem kell full darkosnak, gótnak lenni ahhoz, hogy hordhass egy ilyet. :)

20N

2011. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a második válaszolónak :D és milyen láncon van neked? Mert van nekem egy hoszabb "WC lehúzó" feelingű :D vagy milyen láncra, és milyen hosszú?
2011. máj. 21. 13:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendes dögcédula láncon van, szóval igen, az a wc lehúzó lánc jellegű. :) Elég hosszú, ha... Kb. a két mellem között van maga a dögcédula, a kívülálló (a pólómon kívül álló :D ) tulajdonképpen csak a láncot látja a nyakamban. Ha előrehajolok vagy le, akkor persze sokszor kicsúszik és előkerül, de elhagyni még nem hagytam el a másfél év alatt. :)
2011. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszii:D szerintem veszek én is :D
2011. máj. 21. 14:34
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem pici boxer van a nyakamban, nem is rakom pólón belülre, szerintem lányok is hordhatnak ilyen féle nyakláncokat:) én is átlagosan öltözöm, nem szóltak még le érte. 15/L
2011. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A te korodban nekem is volt, éppen csütörtökön találtam meg, és csak lestem,hogy hogy vehettem fel ilyet. De akkor imádtam.

Szerintem nem gáz.

21/l

2011. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
megyek pestre valamikor és megveszem :D
2011. máj. 21. 17:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 13 éves szubkultúr lányka vagyok, és beleszerettem a gondolatba, hogy dögcédulkát fogok hordani. Meg is lepem magam vele valamelyik nap :D
2013. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!