Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Összesen 93pontom van, és...

Összesen 93pontom van, és behívtak a Hunfalvyba szóbelire. Ha nagyon-nagyon odateszem magam, utolsónak felvehetnek? 😅Mert azért a Hunfalvy elég erős, és csodálkozom, hogy a szóbelire behívtak.

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 18:54
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Mindenkit behívnak. Van vagy 600 gyerek. Ez nem azt jelenti, hogy rögtön fel is vesznek
2018. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Hát mindenkit azért egyáltalán nem biztos, hogy behívnak. Más dolguk is van a tanároknak, mint felvételiztetni, nincs tanítási szünet. Pont azért volt írásbeli is, hogy már annak alapján is szűrni lehessen.


Ezzel együtt tényleg nem biztos, hogy ha behívnak valakit, akkor fel is veszik. A felvehető létszám többszörösét is behívhatják szóbelizni, miért ne? De a legrosszabb írásbelit írtakat minek?

2018. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Igen, azért írtam, hogy összesen:D

Szóval azért nem értem, mert ez nagyon kevés, főleg, hogy az angol kéttant írtam be...

2018. febr. 23. 17:45
 14/20 anonim ***** válasza:
Ott csaj egy szóbeli van, nem nézik melyik tagozatra jelentkeztél. Az angol kéttanra ez kevés lesz, még max szóbelivel is. Ha nagyon szeretnél oda járni sorrend módosításkor vegyél fel új tagozatot, ezt megteheted, az angol nyeket pl oda van esélyed vagy ha nem ragaszkodsz az angolhoz akkor bármelyik másik kéttannyelvű tagozatot.
2018. febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mi volt, voltál már?
2018. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen hol vagy?
2018. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Intibys válasza:
Végül hova vettek fel?
2018. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Amikor elmentem szóbelire, már volt egy “problémám”, mert bőven egy órára van a suli, ha mindenhol rohanok. Értem én, hogy túl lehet élni, meg meg is néztem mennyi idő az út, de nincs annyira kedvem ehhez:/

Gundelbe felvettek, és nagyon örülök neki:)

2018. ápr. 23. 20:58
 19/20 anonim válasza:

Én is Gundelba jelentkeztem KNyA-ba, mert ez volt közelebb. Remélem neked tetszeni fog...

.....

‘:D

2018. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kösz -
2019. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!