Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaptatok már visszajelzést az...

Kaptatok már visszajelzést az érettségire jelentkezésről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Korábban már leérettségiztem,viszont most is jelentkeztem vizsgára,tanulói jogviszony nélkül,viszont mikor adtam fel a jelentkezést,a tértivevényes papírt nem vette el a hölgy,csak magát a borítékot,szóval gondoltam az nem kell,aztán valaki mondta,hogy kellett volna neki.Tehát akkor most nem tértivevénnyel lett feladva a jelentkezésem magyarul..Attól még elfogadják? Vagy lehet meg sem kapták,azért nem küldtek még visszajelzést róla?


2018. febr. 26. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tértivevényesen adtam fel a jelentkezésem (15-én) és péntek reggel jött is egy visszaigazoló e-mail amiben ezt írták:


"Tisztelt Vizsgázó!


Levelemhez mellékelem az érettségi vizsgára történő jelentkezéséről szóló visszaigazolást. Kérem, szíveskedjen adatait és vizsgajelentkezését ismételten ellenőrizni. Amennyiben hibás adatot talál, legyen kedves haladéktalanul jelezni.


Tájékoztatom, hogy a vizsgabehívót, amely tartalmazza vizsgáinak időpontját és helyszínét, 2018. április második felében tértivevényes küldeményként postázzuk."


Szóval szerintem neked is kellene majd kapnod valami hasonlót.

2018. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen nem jött,csak az oktatási hivataltól,de az csak a felsőoktatási jelentkezésről szólt :/ Pedig én még 14-én adtam fel
2018. febr. 26. 17:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonlóképp jártam. Mi történt végül? Mire számíthatok? Mesélsz kicsit??
2020. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!