Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Hőgyes Endre Gimnáziu...

Milyen a Hőgyes Endre Gimnázium (Hajdúszoboszló)?

Figyelt kérdés
Most 8.-os vagyok, a most induló"felfedező természettudományok" szakra akarok menni .A központim nem sikerült túl jól,(matek:18 pont magyar:38 pont) a vitt pontszámom az max. Mennyi esélyem van bejutni? Milyen a diákélet? Hány órakor kezdődik a tanítás? Kedvesek a tanárok? Átlagosan hány óra van egy nap?

#Hajdúszoboszló #Hőgyes Endre Gimnázium #felfedező természettudományok
2018. febr. 27. 15:42
 1/2 anonim válasza:

Szia:D


Szerintem bátran gyere a gimnáziumba, a honlapon nincs kint az ideiglenes, de gondolom tájékoztattak, mennyi az annyi. Általában az orvosi/termtudos képzésre nem jelentkeznek annyian, mint a magyar-törire, a nyelvire, vagy az áltgimnre, szóval szerintem simán lehet esélyed (remélem azért más tagozatokat is megjelöltél).


A diákélet egyáltalán nem rossz nálunk, a DÖK mindig igyekszik jó programokat kihozni, szoktak lenni előadások is, szóval tényleg kitesz magáért mindenki, hogy jól érezzék magukat a diákok. Nyilván ez az osztályközösségtől is függ, hiszen jó osztály nélkül nehezen alakul ki egy jó közeg.:)


A tanítás 08:00-kor kezdődik (ha lesz 0. órád (ami elég ritka nálunk), akkor 7:10-kor kezdesz aznap). Hétfőn mindig csak 6 óra van az értekezletek miatt, kedd-csütörtök között 7 óra inkább tagozatos osztályban, pénteken meg megint 6 óra a gyakori, bár ez a felvett szakkörök miatt úgyis sokat alakul. Majd a későbbiekben becsúszhat egy-egy nap, amikor 8 órád van, de igyekeznek arra figyelni, hogy az utolsó órákban ne feltétlen kemény óra legyen.


Én még olyan tanárral, aki ne lenne jó fej, nem nagyon találkoztam, nyilván van egy-kettő, aki távolságtartóbb, de egyébként nagyon kedves és aranyos az összes. Arról nem is beszélve, hogy szakmailag is nagyon rendben vannak, még azok a tanárok is, akik gyengébbnek vannak beállítva.;)


Ha akad még kérdésed, kérdezz nyugodtan!:D


Egy Hőgyeses

2018. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én hatosztályosba jártam oda, imádtam :)
2018. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!