Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Behívhatnak még a Szinyei...

Behívhatnak még a Szinyei Merse Pál Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
62 pontos központit írtam, és az átlagom elég rossz. (Négyes alatt) Eredetileg nem hívtak be, de írtunk nekik. Van esély?

2018. márc. 3. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
majd írd meg sikerült e intézni valamit!
2018. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké :)
2018. márc. 3. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nincs. Sajnálom.


Fogadd el hogy vannak tőled jobbak és őket hívják be mert az összesített pontszámuk jobb mint a tiéd.


Persze azért egy telefont megér már csak a próba kedvéért.

2018. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem sem.

Amúgy nem rosszból, de miért akarsz négyes átlag alatti átlaggal gimibe menni? Én erre biztosan bevezetnék valami szabályozást, az általános még akkor is lazán teljesíthető ennél sokkal jobban, ha szó szerint semmit nem tanulsz...

2018. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát egy jó erős általánosba járok, és csak a reál nem megy.
2018. márc. 3. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is esélytelen, az ilyen "fellebbezéseknek" akkor van értelmük ha valamit elnéztek a pontszámításoddal kapcsolatban. Ilyen rossz eredménnyel, egy levél miatt nem fognak behívni.
2018. márc. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Akkor van esély ha pl 1 ponttal maradtál le vagy ha van valami olyan versenyeredményed amivel meggyőzheted őket.
2018. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ne veszítsd el a reményt, én egy másik iskolánál jártam úgyanígy, írtunk egy levelet ( amiben leírtuk,hogy már nagyon régóta, odaszeretnék járni, meg, hogy miért) és pozitívan bírálták el. Behívtak a szóbeli vizsgára , ahol jól teljesítettem.
2018. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!