Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek felfogják a szüleitek,...

Nektek felfogják a szüleitek, hogy az egyetemre nem kérnek igazolást?

Figyelt kérdés
Őrjöngtek, hogy húzzak azonnal az orvoshoz igazolásért. Hiába mondtam, hogy előadás, nem kell rá igazolás, nem értették mef. "Nem mentél iskolába piszok.
2018. márc. 4. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Ez a kérdés több problémát is felvet, egyrészt az, hogy a szüleid vagy értelmi fogyatékosok vagy 20 év alatt képtelenek voltatok egymással megtanulni kommunikálni, illetve, hogy felnőtt létedre még mindig beleszólnak az életedbe. Továbbá azt is, hogy nem jársz be előadásra.
2018. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Beteg voltam, azért nementem be. De egy igazolás miatt, nem utazok és ülök be az influenzások közé. Meg konkrétan a pofádba röhögne a tanár, ha bevinnéd neki, katalógus sincs. Próbáltam nekik elmagyarázni, de hiába.

Nem, apám így beszél velem. Ha nem az van, amit akar, akkor megy, hogy "agyonverlek stb., elvitetlek az elmegyógyintézetbe.

2018. márc. 4. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igyekezzél minél hamarabb kiszabadulni otthonról az őrült apádtól. Nem mindenki szülei azok.
2018. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem most fog érettségizni a fiam, remélem jövőre egyetemista lesz. Eszembe sem jutna ilyeneket mondani neki. Már azt is furcsállom, hogy a gimibe szülői igazolás kell ha épp nem beteg, és nem tudott iskolába menni, egy nagykorúnak miért is kell nekem bármit is aláírni. Nagyon gyorsan szabadulj onnan ha tudsz.
2018. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!