Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Kosztolányi...

A budapesti Kosztolányi Gimibe a szóbeli vizsga hogy zajlik? Milyen típusú feladatok vannak?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Magyarból meg matekból is van

feladat?

2018. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van emelt szintű társadalom ismeretek osztály, oda magyar és töri. A természettud.-os osztályba fizika és kémia (vagy biosz, ezt nem tudom, mert oda nem mennék).De hogy milyen tipusú kérdések vannak, hát arra vagyok kiváncsi.
2018. márc. 4. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a magyar-törire mész akkor bent választanod kell magyart vagy törit szeretnél inkább. Amit választasz abból húzol. Azon is lesz két tétel, újra választani kell. Aztán felkészülni belőle majd 15 perc felelet. Magyarból pl verselemzés. Aztán lehet akinél nincsenek megelégedve belekérdeznek másik tételbe is.
2018. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,tegnap voltam szóbelin, én törit választottam, úgy érzem, jól sikerült. Tudtok arról, hogy milyen suli a Kosztolányi? Nekem úgy tűnt, tanulós (sok csaj, akivel együtt vártam, az utolsó pillanatig nézegette a jegyzeteit). Vagy csak ravasz húzás volt, hogy tételeket kérnek szóbelire, hogy ezzel szűrjék a jelentkezőket?
2018. márc. 6. 08:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez még a jövő titka. Idén tartanak elöszőr szóbelit nyolcadikosoknak, eddig hozott ponttal lehetett bekerülni, a központit se nézték, mert van valami szabály hogy az elsö 5 évben talán nem lehet és a Kosztolányi csak pár éve indit nyolcadik utáni osztályt. Ezért eddig jellemzően azok a jó tanulók mentek oda akik rontották a központit.
2018. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!