Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 1. kérdés: Mi a véleményetek...

1. kérdés: Mi a véleményetek az egri Gárdonyi Gimnáziumról? Érdemes oda menni?

Figyelt kérdés
2.kérdés: Szerintetek melyik Egerben a legjobb középsuli? Sorrendben is írhatjátok

2018. márc. 5. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ne menj a gárdonyiba. Ezt a te érdekedben mondom.
2018. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.:)

De miért ne menjek oda?? :o

2018. márc. 6. 16:22
 3/4 anonim válasza:
Szia! Nem tudom aktuális-e még a kérdés, de leírom saját véleményem. Én ebben a gimnáziumban tanultam, és úgy gondolom ennél jobb döntést nem hozhattam volna. A tanárok segítőkészek, kedvesek, és igen magas színvonalon oktatnak. Bármilyen célos is van, ahhoz a legtöbb szakmai segítséget adják meg. A dolgok csak rajtad múlnak. Igen, vannak akik szeretik leszólni az iskolát, csak mert lusták leükni tanulni, és még ők vannak megsértődve, ha a tanárok ezt szóvá teszik. Összegezvr én csak ajánlanu tudom. A diákok is kedvesek, az osztályközösségek összetartóak.
2018. jún. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia. Igaza van az első hozzászólónak, ne menj oda. Én kéttannyelvűs voltam, és nem lusta voltam letenni a seggem, hogy az előzőt idézzem, hajnalokig fent voltam tanulni, 1-2 4-esem volt mindig, és meglett a C1-em is, jártam folyamatosan versenyekre. Ennek ellenére emberileg annyira sok volt a negatív tapasztalatom, hogy nem ajánlom. Kolis voltam, ami csak ront a helyzeten 17:45-ig volt kimenőm (a nem hivatalos vacsikimenővel 18:45), de ha nem vagy 4,5 alatt, akkor csak 16:45-ig mehettél ki, ami, ha 4-ig órád van, lássuk be, gyakorlatilag semmi. A tanári kar nagyobbik része begyepesedett gondolkodású, sokan képmutatóak, akik meg normálisak, azok a tanáriba se jártak be... az oktatás színvonala a kéttannyelvűn kielégítő, viszont az a sok emberi mulasztás, a dolgok folyamatos megnehezítése, a sok-sok indokolatlan elvárás, amiért cserébe még vállveregetést se kapsz (OKTV 10.hely) eléggé megkeseríti az évek emlékét. A 9-esek szívatása már-már undorítóvá fajult és ezt a tanárok páholyból nézték végig... Ne menj oda, kérlek! Inkább a Szilágyit vagy a Dobót ajánlom, semmiképp se válassz ennyire vallásos helyet, mert amilyen szépnek tűnik, annyira rohad belülről. Amúgy 2017-ben végeztem, most Szegeden tanulok azon a szakon, ahol szerettem volna, államin, ahol a C1 tényleg ajándék, de másért nem nagyon érte meg.
2019. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!