Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Karinthyt vagy a Veres...

A Karinthyt vagy a Veres Pálnét válasszam?

Figyelt kérdés
A Karinthyban minden osztályt megjelöltem és most szóbelivel együtt ott 170 pontom van. Remélem ez elég az angol kéttannyelvűre. Egy bajom van az iskolával.... Rossz helyen van... Ezért elgondolkoztam a Veres Pálnén mivel az a belváros és az a suli is szimpi, de a Karinthy talán picit jobban tetszik. Karinthyba járó embereket kérdeznék, hogy a városba járást nagyon megnehezíti e a távolság vagy simán leküzdhető? Ha vannak esetleg a közelben McDonald's-ok akkor azokat is írjátok meg kérlek... Nekem ez is számít😂 minden ezzel kapcsolatos dolgot várok... Köszönöm 🤗

2018. márc. 6. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát jó sokáig kell zötykölődni a villamossal mire a Határ úthoz érsz az biztos. És Meki sincs. Viszont iszonyú jó suli. Én így alapból azt mondom Karinthy jobb, de ha már most előre zavar az utazgatás akkor ne menj oda.
2018. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az utazgatással semmi bajom sincs csak sokan mondták, hogy rossz környék. De a suli nálam most az 1 helyen van.
2018. márc. 8. 00:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan értelemben nem rossz, hogy kik laknak arra. A villamoson utaznak néha érdekes alakok, de azok előbb leszálnak. Maga a suli ahol van az rendezett, kicsit előtte a Szthelo Gimnázium van, orvosi rendelő, lakóházak. De tény, hogy nem belváros.
2018. márc. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én VPG-s vagyok, ha van még kérdésed, írj!

A suli közelében McDonald's az nincs, viszont ott egy Burger King, egy francia pékség, az egész Váci utca, kebabos, a vásárcsarnok gyümölcstőt a kolbászokig mindennel, Aldi, Dm, Amerikai csokibolt, vegán étterem, stb... ha meg nagyon ragaszkodsz a McDonald's-hoz, akkor átugrassz Budára, ott villamossal két megálló és a Móricz Zsigmond körtéren ott van egy McDonald's, ahol biztosan tudom, hogy van diákkedvezmény! (Nem nagyon járok McDonald's-ba, nem tudom a többiben van-e, gondolom hasonló lehet...)


Egy szó mint száz, rengeteg étkezési lehetőség van itt! :)


Ha a hangulat, a sulis dolgok érdekelnek még, akkor írj! (De azért légyszi majd azt is fejtsd ki, hogy kedvcsinálót írjak-e neked, vagy pozitívum-negatívum is mehet-e az én szubjektív szemszögemből!)

2018. márc. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mások a seggüket verik a földhöz, hogy bejutnak a Karinthyba. Sztem ne a MC Döncitől tedd függővé melyik suliba fogsz menni :)
2018. márc. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A környékkel semmi gond nincs, rendezett park, másik gimi, könyvtár..., ahogy más is írta. Olyan kertvárosi érzés.

Kőbánya Kispestről is megközelíthető busszal (182, 184, 282E, 284E), és ott a Köki Terminál, amiben ugyan nincs Meki, de más gyorskajáldák igen.

Inkább azt mondom, drukkolj, hogy karinthys lehess! Legfeljebb átszoksz a KFC-re vagy a BelFritre. :)

Szorítok!

2018. márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eldöntöttem, hogy a Karinthy angolt utána a Veres Pálnét és utána a Karinthy németet jelölöm. (A mekis dolgot viszont ennyire nem gondoltam komolyan, de köszi, hogy segítettetek😊)
2018. márc. 9. 13:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Én első helyre a Karinthy angol kéttant ír ám. Második helyre a 4 évest. A Veres Pálnéban nem tanulsz meg úgy angolul, mint a Karinthyban. A környék egyáltalán nem rossz.
2018. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél. Azzal is hogy másodiknak a közelebbit irod. A kéttanért érdemes utazni, az emelt angolért nem feltétlen.
2018. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!