Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Töri javító középszintűre egy...

Töri javító középszintűre egy hónap alatt fel lehet készülni 90-95%-os eredményre napi 2-3 óra tanulással?

Figyelt kérdés
Internetről plusz ncoreról leszedett könyvekből készülnék
2018. márc. 10. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán, ha csak a követelményrendszer alapján tanulsz és sok feladatot megcsinálsz, esszét írsz. De az még jobb lenne, ha nemcsak egy hónappal előtte kezdenél el készülni, hanem már most. Több időd lenne gyakorolni.
2018. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már most elkezdek készülni rá csak az esszétől félek. Mert az elég sok pontot ér.
2018. márc. 10. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Olvasd el, hogy a javítókulcsban hogyan pontozzák az esszét, így látod, hogy mikre kell jobban figyelni. A legfontosabb az elhelyezés térben és időben és a források használata.

2018. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A témaköröktől félek, hogy mi lesz benne az esszében. Nehogy valami rossz téma legyen aztán amiatt ússzon el..

Persze azokat alaposan átnézem, hogy ne legyen gond.

2018. márc. 10. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz vagyok.


Ne aggódj, én is idén érettségizek és még egy töri érettségit sem írtam meg egyben. Sőt, az ismétléssel is alig tartok valahol, mert a tanár nem tudja befejezni az anyagot... csak az nyugtat meg, hogy az összes tételt megírtam.

2018. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!