Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez mennyire pofátlanság?

Ez mennyire pofátlanság?

Figyelt kérdés
Általános iskolába járok, hetedikes vagyok. Most szombaton lesz a ballagás és nekünk, hetedikeseknek is ott kell lenni, feldíszíteni a termeket. 10-kor kezdődik a ballagás és itt jön a tuti: 6-RA!!!! kell bemennünk (reggel). Szerintetek ennek mi értelme van? Nem érne rá mondjuk nyolckor feldíszíteni az iskolát? Vagy az a cél, hogy csoffadt virágok lógjanak mindenhol? Ráadásul én elég messze lakom a sulitól, minden reggel busszal járok be és ahhoz, hogy nyolcra beérjek vele, fel kell kelnem fél hétkor. Most akkor keljek így fel fél ötkor? Amúgy busz sem megy be akkor, se iskolabusz, se rendes járat... Anyukámat meg nem fogom felkelteni hatkor, akkor még plusz fél óra lesz a készülődés, és akkor már le sem kéne feküdnöm előtte aludni. Az osztályfőnök tiszta hülyének néz, mikor mondom, hogy nem tudok bejönni, nem biztos, hogy itt leszek időre, mindenkivel ordítozik (de amúgy egyébként is), meg fenyegetőzik, hogyha nem jövünk be, akkor az az illető osztályfőnökit kap. Mit mondjak neki, vagy mit csináljak úgy egyáltalán? Mennyire hülyeség ez?
2010. jún. 9. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
hagyd a frászba, ne menj be, kész, ennyi
2010. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából nekem is a véleményem, de kíváncsi vagyok rá, más mit gondol. Amúgy pont aznap van a szülinapom is...
2010. jún. 9. 19:43
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Megmondom őszintén, hogy nekünk is mindig be kellett mennünk, általánosban, középsuliban is, és nekünk is 6-ra vagy fél7-re, már nem tudom, és ráadásként nekem a buszom is úgy kezdett, hogy 5... Mindig bementem, én hülye. Már bánom. Szerintem ne menj be, vagy késs!
2010. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Ne menj be.
2010. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne menj be! Tanárod meg kinyalhatja, ha ilyen idegbeteg, értetlen f.....

Menjen be az osztály azon része, aki közelebb lakik a sulihoz.

2010. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Simán menj be később, és ha kérdezi miért késtél, mond azt, mert hogy messze lakom és hamarabb nem jött busz.
2010. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na én az ilyenekre sosem mentem el, felesleges felhajtás az egész, úgy sem a díszeket fogja nézni senki, egyszer elmennek előtte aztán ezért szenvedtél. Engem nem érdekelne, adjon osztályfőnökit ha neki úgy tisztább a lelkiismerete. Meg kérdezd meg szüleidet, hogy mit szólnának hozzá, az enyémek csak röhögtek rajta.
2010. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En sose mentem, szerintem te se menj, foleg ilyen korulmenyek kozott.
2010. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

mondjuk tényleg egy kicsit én is igazságtalannak éreztem, h menni kellett 7es koromban tök korán, de arra nem gondolsz bele h ha neked lesz majd a ballagásod akkor miattad is majd felkelnek korán, szal ennyit megtehetsz

egy napot kibirsz, utána meg ott lesz az egész nyarad pihenni

2010. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ne menj be és kész...diszítse fel az aki 6ra akar behívni
2010. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!