Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem pofátlanság a katólikusok...

Nem pofátlanság a katólikusok részéről?

Figyelt kérdés

Szóró-lapoznak, meg hozzák postán a katólikusok felhívását, hogy népszámláláskor írjuk be, hogy katólikusak vagyunk. Meg azt mondják, hogy isten is megvallott minket, akkor nekünk is meg kell őt (vagy ilyesmi). Szerintem ez a pofátlanság netovábbja!! Most is CSAK a pénzt lesik, átlátszóak, hiába papolnak! A nagyfőnök fizeti meg eléggé a munkájukat? Minimálbéren tartja őket, vagy mi ? :D


Egyetértetek, ugye?


2011. szept. 29. 17:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Miért ne szórólapozhatnának ők is? Nem azt kérik,hogy mindenki katolikusnak vallja magát,hanem azok,akik valóban katolikusok.
2011. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem vallásos emberként csak annyit tudok mondani, hogy TANULJÁL MÁR MEG ÍRNI BA**KI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Egyébként, meg nem azt mondják, hogy írd be magad katolikusnak, ha mondjuk hindu vagy, hanem azt hogyha katolikus vagy akkor ne feledkezz meg erről.
2011. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Nincsenek olyanok, hogy katÓÓlikusok... Max katolikusok. :) Amellett, hogy én sem kedvelem őket különösebben, nem tartom pofátlanságnak. Minden egyházvezető azon van, hogy mindenki az ő vallását írja be. A szórólapot meg kidobhatod, azt heló!
2011. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
71%

17:55

Bagoly mondja verébnek.

2011. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
a katolikusoknak van címezve, h vállalják a vallásukat. ha református vagy pl, akk vállald azt. ha meg ateista, akk ne idegesítsd magad és a népet ilyen kérdésekkel, azt írod be, h nem vagy vallásos. nagy kaland. senki sem kéri, h higgy istenben, csak ha hiszel, akk kérnek, h vállald fel.
2011. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%
Én egyetértek. Itt most konkrétan pénzgyűjtés folyik. Az Orbán-kormány előre meghirdette, hogy az egyházak és a nemzeti és etnikai kisebbségek támogatását a népszavazáson bediktált adatok arányában fogják osztani. Ez teljesen elfogadhatatlan, mert nyilván szívesebben vállalja valaki azt nyiltan, hogy katolikus, mint azt, hogy zsidó vagy cigány. Tehát minél több nyíltan vállalt katolikus, annál több pénz.
2011. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

Hogy képes valaki leírni azt, hogy "katólikus"????

Egyébként mit fáj neked, hogy van a postaládádban egy szórólap? Ha nem vagy katolikus, akkor miért írnád be, hogy az vagy? Én is kaptam, megnéztem mi az, konstatáltam, hogy ez nem rám vonatkozik - nem is keresztény vagyok -, kidobtam, nem foglalkoztam vele tovább.

2011. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

"Ez teljesen elfogadhatatlan, mert nyilván szívesebben vállalja valaki azt nyiltan, hogy katolikus, mint azt, hogy zsidó vagy cigány."

Miért? Amúgy is névtelen, nem?

2011. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én katolikusnak vagyok megkeresztelve, de nem vagyok hívő, én azt fogom jelezni a népszámláláson. Tőlem dobhatnak be akár hindu vagy zsidó hittel kapcsolatos szórólapot is, mindegyik vallási felekezetnek szíve joga, hogy ezt tegye. Nem kötelezhetnek semmire.
2011. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
54%

"Amúgy is névtelen, nem?"


Te a mostani népszámlálásról beszélsz?

2011. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!