Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemi tanárok miért nem...

Az egyetemi tanárok miért nem képesek válaszolni egyetlen rohadt emailre sem?

Figyelt kérdés
Ha valaki tanár, már nem vonatkoznak rá az alapvető udvariassági normák, vagy mi?

2018. márc. 11. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Ez nagyon változó, elfoglaltság és személyiségfüggő is. Van aki fél órán belűl válaszol, van aki csak 4-5 nap múlva.

Van aki pedig soha, mert szereti inkább személyesen intézni az ügyeket.

Szóval nem lehet általánosítást csinálni.

2018. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Talán mert nem érnek rá. Nyilván kapnak vagy 300 e-mailt, meg maszekolnak, meg készülnek, íratják a doktorijukat a tanulóikkal, meg alapból azt hiszik magukról, hogy ők az atyaúristenek és tényleg.:D
2018. márc. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ez már a 4. évem az egyetemen és egy tanár volt csak aki nem írt vissza, az összes többi max 1-2 napon belül reagál. Emberfüggő a dolog, de felteszem ezt te is tudod, csak mindenképpen panaszkodnod kellet gyk-n egy kört.
2018. márc. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor nektek mázlitok volt, mert nekem eddig kb fordított az arány és 10-ből 1 válaszol egyáltalán. Marhára elegem van az összes ilyen bunkóból, tisztelet a kivételeknek. Hatalamas megterhelés lenne egy "kösz, megkaptamot" visszaküldeni. Szerintem az egész csak lustaság kérdése, 300 email esetében is.
2018. márc. 11. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,

sajnos ez van, nem lehet tenni ellene érdemben.

Talán az hasznos lehet, ha mikor e-mailt írsz,

az elköszönési résznél odaírod hogy "Várom válaszát",

ezáltal nyomatékosítva hogy a reagálás is számottevő neked.

2018. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!