Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tanuljak logisztikat?

Hol tanuljak logisztikat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meg alapszakos hallgato vagyok a pecsi kozgazon, es a mesterkepzes miatt szeretnem kikerni a velemenyetek. Leginkabb a logisztika erdekelne, szerintetek megeri, jol el lehet vele helyezkedni? Nemetbol felsofoku, angolbol es olaszbol kozepfoku nyelvvizsgam van, de aktivan gyakorlom mindharom nyelvet. Illetve nem pontosan tudom, hogy mi a kulonbseg a logisztikai mernoki es az ellatasi-lanc menedzsment (korabban logisztikai menedzsment) mester kozott. Marmint, hogy miben kulonboznek majd a feladatai a munkahelyen a ket vegzettseg diplomasainak. Tovabba, szerintetek hol erdemes ezt vegezni? Gyorben lakik a baratom, illetve Gyor egyebkent is nagyon tetszik nekem, szivesen koltoznek oda az alapszakom utan, mert lattam, hogy a Szechenyi Istvan Egyetemen is indul ez a szak. Szerintetek mennyire lennek hatranyban, ha nem a Corvinuson vagy a BME-n, vagy barmely pesti egyetemen vegeznem? Levelezon szeretnem, es dolgozni mellette, esetleg errol valakinek van valamilyen tapasztalata? Koszi elore is a valaszokat!


2018. márc. 12. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Az hogy ellátási lánc menedzsment(gazdász képzés) vagy logisztikai mérnök (műszaki képzés) az nyilvánvalóan attól is függ mi az alapszakod.


Feltételezem, hogy gazdasági és akkor az ellátási lánc msc érdekel inkább, szerintem a Győr e kérdésben jó választás, mivel ez eléggé kiemelt terület Győrben a úgy tudom rektornak is logisztika a szakterülete.


Én vezetés szervezés msc képzést kezdem ott Győrben levelezőn. Péntek-Szombat vannak előadások 2 hetente eléggé rugalmasak az oktatók és a tanulmányi osztály is.


[link]



Az sze.hu van sok info.



De biztosan a Corvinus is jó, ott sok duális képzési lehetőség is van.

2018. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Koszonom a valaszod! A vezetes-szervezes mester is erdekelne, esetleg majd irnal arrol is, hogy milyennek talalod, illetve milyen allasokat szeretnel majd vele megpalyazni? :)
2018. márc. 13. 07:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nyelvkombinációval majdnem mindegy, hogy hol végzel így is úgy is kapós leszel. Mivel közgázos vagy, így gondolom a matek nem probléma. Én a logisztikai mérnököt választanám. Még ha az egy újabb BSC-t is jelent.

Mérnök meg gazdász képzés ilyen nyelvtudással amúgy is ütős.

2018. márc. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi neked is a választ! Logisztikai mérnök Bsc-t szerinted levelezőn is lehet teljesíteni? :) És számít nagyon, hogy a BME-n végezzem?
2018. márc. 19. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!