Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történhet, ha kiiratkozom...

Mi történhet, ha kiiratkozom az egyetemről, de a diákigazolványomra azt mondom, amikor vissza kéne szolgáltatnom, hogy elhagytam?

Figyelt kérdés
Szeretném megtartani a diákkedvezményeket
2018. márc. 13. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Másik kérdésből idemásolva:


"Az, hogy elveszett igazolványként lesz nyilvántartva, amit ha később használsz és esetleg megbuksz vele, az akár okirattal való visszaélés is lehet. Én nem annyira próbálkoznék ezzel, mivel nem nyersz vele semmit, ugyanis úgyis kapsz helyette igazolást, amivel ugyanazokat a kedvezményeket igénybe veheted."

2018. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2018. márc. 13. 22:26
 3/3 Metionin ***** válasza:
Ahogy az első írja. De tényleg kapsz helyette egy papírt amivel jár a kedvezmény addig amíg a diákmatrica érvényes. Én is júniusban végeztem és októberig diákkal jártam pedig már dolgoztam.
2018. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!