Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen meg lehet újra...

Egyetemen meg lehet újra csinálni már megcsinált tárgyakat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon rosszak voltak a jegyeim az egyetem kezdésekor, de azóta már megjött az eszem és a motivációm is. Most viszont szükségem lenne a jó átlagra, van még lehetőségem javítani, vagy ezt megszívtam?
2018. márc. 16. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint nem.
2018. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak az adott vizsgaidőszakban lehet javító vizsgát tenni.
2018. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Úgy tűnik ez egyetemtől és kartól függ, mert nálunk pl. lehetett (BME, építész kar). Sokan éltek is a lehetőséggel szakirányválasztás előtt, hogy meglegyen a megfelelő szakirányos pontjuk. Szerintem kérdezd meg a tanulmányi osztályon, hogy nálatok hogyan van. Vagy biztos van nálatok is valami tanulmányi és vizsgaszabályzat.
2018. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nalunk penzert lehet. Olvasd el a TVSZ-t, kerdezd meg to-n,hok,stb....
2018. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, ahogy a 3as írja.
2018. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!