Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezek közül az iskolák közül...

Ezek közül az iskolák közül melyik a legjobb? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Vörösmarty Mihály, Szinyei Merse Pál, Móricz Zsigmond vagy Budenz József Gimnázium. Melyiket ajánljátok legkevésbé?

2018. márc. 16. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Vörösmarty és a Móricz Zsigmond tudomásom szerint elég erős. A Szinyeiről csak jókat hallottam, de nagyon sokan jelentkeznek.Főleg a spanyolos osztályba.
2018. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vörösmarty szuper suli, jó hangulatú,nagyon diák centrikus iskola.


Ha szigorúan a rangsor, erősségi sorrendet vesszük figyelembe akkor Móricz erősebb nála, de ott a hangulatról sok rosszat hallani, hogy sznob, klikkesedő társaság.Utána jön a Vörösmarty, aztán a Színyei, Budenz.


De a legjobb javaslatom mégis az, hogy halgass a megérzésedre, menj oda ahol szóbelin legjobban jól érezted magad, ahová úgy érezted hogy leginkább tartozol. Ez a megérzés általában bejön.

2018. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek:)
2018. márc. 17. 00:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint a Budenz egy gyűjtő suli, szerintem azt írd leghátra. A Móriczban elég sok a sznob, de jó suli, és ajánlom ha ez téged nem zavar. A Vörösmartynál csak a környék nem a legszerencsésebb tudtommal, de a gimi szuper. A helyedben a Szinyeit írnám legelőre, avval tényleg semmi gond nincs. Jó közösség, jó tanárok, jó környék. Én oda szerettem volna menni, csak nem jött össze.
2018. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Melyik van hozzád legközelebb?
2018. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Legközelebb a Budenz van, de oda egyáltalàn nem akarok menni!
2018. márc. 20. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Vörösmarty környékével semmi baj. A 8.kerület Palota-negyed része, teljesen átlagos környék. Sok egyetem is ott van meg más középiskolák.
2018. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A Szinyei környéke akkor már rosszabb szerintem, de max ugyanolyan, csak rondább, mint a Vörösmartyé.
2018. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!