Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha két éves mesterképzésemből...

Ha két éves mesterképzésemből az utolsó félév már önköltséges, akkor ez idő alatti munkaviszonyom már törleszti a röghöz kötést?

Figyelt kérdés

Az első 3 félév még állami ösztöndíjas, a negyedik nem, és egész idő alatt van az egyetem mellett munkaviszonyom. Azt tudom, hogy általában csak a diploma megszerzése utántól számít, de én fél évvel hamarabb kifogyok az államilag támogatott félévek számából, mert már elhasználtam más képzésre, amikor még nem volt hallgatói szerződés.


Tehát már onnantól kezdve, hogy önköltséges vagyok az egyetemen, számolják a munkanapjaimat, vagy csak miután elvégeztem a képzést?



2018. márc. 17. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen -
2018. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!