Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Számít az hogy melyik egyeteme...

Számít az hogy melyik egyetemen szereztem meg a diplomámat (pl. munkavállalás szempontjából)?

Figyelt kérdés

Tehát számít ha én mondjuk egy gyengébb színvonalú egyetemen végzek?

(EÜ-s szak egyébként)



2018. márc. 17. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Persze, hogy számít, debreceni műszaki vagy természettudományi diplomával pl a legtöbb helyen azonnal kinevetnek.
2018. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Utolsó,honnan veszed ezt?Kérlek fejtsd ki!:)
2018. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Estádio de Felchút ***** válasza:
Számít. EÜ-t pont nem tudom, mert ott elég nagy a munkaerőhiány, de ha kezdő vagy, sokkal jobban behívnak interjúra, ha nevesebb egyetemen végzel.
2018. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pályakezdés esetén: Ismeretség számít utána nagy szakadék és egyetem-eredmény-fénykép az önéletrajzon. A a fénykép vonatkozásában lehet még visszafogott is voltam mert hallomásból tudom hogy anno a válság idején kb 10 éve a hr-esek először kiválogatták azokat kivel feküdnének le (nem azt mondom hogy valóban szexre készültek de adtak az esztétikára) és a szűrőn átesett emberek önéletrajzát olvasták el a döntést hozó vezetők hogy kinek milyen adatai vannak meg egyéb
2020. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!