Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fel fognak venni a Kölcseybe?

Fel fognak venni a Kölcseybe?

Figyelt kérdés

Összesen 162 pontom van. Az angol-olasz tagozatot jelöltem meg, de még meg fogom jelölni az angol-németet és az angol-franciát. Az ideiglenes rangsorban 143. vagyok. Beszéltem több emberrel is, akik angol-olaszra járnak és mindegyikőjüket 162-166 ponttal vették fel. Akkor én miért vagyok ennyire rossz helyen a rangsorban? Értem én, hogy az országos átlagtól is függ, de akkor is.

(Szóbelim max pontos lett)

Mennyi az esélye hogy felvesznek a fent említett tagozatok egyikére?

Ui.: a Bp-i Kölcseyről van szó.



2018. márc. 18. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Idén mindenhol feljebb mentek a pontok valami miatt, pedig az országos átlag elvileg ugyanannyi mint tavaly. Aztán lehet hogy a végén elég lesz ugyanannyi pont csak hátrább lévő helyezésből jutsz be, reménykedj, mást nem lehet tenni. Ha így lesz az azt jelenti hogy idén többen írtak be sokkal több iskolát, pótnak, igy felnyomták a helyezéseket. Ha nem így lesz akkor viszont idén jobbak jelentkeztek. Kiderül.
2018. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Számomra is ez volt meglepő, hogy az országos átlag ugyanaz mint tavaly, a ponthatárok mégis szinte mindenhol feljebb mentek.
2018. márc. 18. 19:16
 3/6 anonim válasza:
én is 143 vagyok,csak én a franciára jelentkeztem.kicsit rosszul érintett,nem gondoltam volna,hogy idén ennyire magasak lesznek mindenhol az elvárások.szurkolok neked!
2018. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De ott két osztályt indítanak, nem?

Szerintem akkor még bekerülhetsz.

Köszönöm és én is drukkolok neked!!:)

2018. márc. 19. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarom,hogy ettől most rosszul érezd magad,de tavaly a leglentebbi felvett rangsorszámú az 119(angol-olasz) 160 ponttal,a többi szakon feljebb volt a határ.Pont alapján bekerülnél,rangsor alapján nem.Tehát van remény de ne éld bele magad túlságosan előre.Egyébként ha ez reményt ad,akkor én ki fogok előled esni,mert az olasz nyeken 19.vagyok és én arra a szakra fogok menni,ha Kölcseys leszek.Sok sikert a bejutáshoz,szurkolok.
2018. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm és sok sikert neked is, bár szerintem 100%, hogy bent vagy.

Nekem azt mondták, hogy tavaly volt akit erre a tagozatra 157 ponttal vettek fel, szóval reménykedem.

2018. márc. 21. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!