Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gimnázium váltás tényleg...

A gimnázium váltás tényleg nem jó 10. -ben?

Figyelt kérdés

10. osztályos vagyok, szeretnék gimnáziumot váltani, mert nem érzem jól magam az osztályomban, illetve egy tanár utál, pedig két tantárgyat is tanít, amiből muszáj érettségiznem.

A szüleim szerint viszont így érettségi előtt felesleges, bírjam ki azt a két évet, úgyis van 3 jó tanárom, őket szeressem, a többiről tegyek magasról...

Tényleg ilyen zavaró lenne 10.-ben iskolát váltani? Lassan gyomorgörcsel megyek iskolába és nem tudok rendesen figyelni az órákon, nagyon nem érzem jól magam... :(



2018. márc. 19. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy zavaró lenne. év végére a felén leszel túl, hátra lesz még 2 év, ami tök sok, és így főleg jó lenne váltani, hogy ennyire szarul érzed magad ott...
2018. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Válthatsz iskolát, de mi a garancia, hogy az új sulidban jól érzed majd magad. Mi van ha az új sulidban nem lesz egy jó tanárod se és nem csak egy tanár fog utálni?

Ezzel nem azt mondom hogy maradj csak mérlegeld ezt a lehetőséget is.


Nem tudom hogy nálad mit jelent hogy utál a tanárod (remélem nem tinihiszti). Az hogy feleltet meg a dolgozatot írat nem utálat.

2018. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Igen, válts. A felvételi tárgyakból készülj fel mindenképp majd, akár magántanárral is.
2018. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem megéri váltani. Azt nem tudhatod,hogy a másik suliba ahova mennél jobban éreznéd-e magad,de ezt sose tudhatod,amíg meg nem próbálod. De az nem éri meg,hogy ott maradj még 2 évig,úgy hogy az osztályt nem bírod és gyomorgörccsel mész suliba,az jó dolog és fontos is,hogy van 3 jó tanárod,de szerintem gondold át,hogy tényleg csak amiatt a 3 jó tanár miatt maradj,úgy,hogy ennyire rosszul érzed magad?
2018. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!