Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nemzetközi Tanulmányok...

A Nemzetközi Tanulmányok büfészak?

Figyelt kérdés
Sok helyen hallottam már, hogy nagyon könnyű elvégezni, de van egy haverom aki erre jár, és előző félévbe vagy 10 vizsgája volt. Az azért elég nagy mennyiség. Elhelyezkedni tényleg nehéz vele?

2018. márc. 25. 20:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért mert 10 vizsga van nem jelenti azt,hogy nehéz a szak :D nálunm orovsin kb fele ennyi ,de kb 10x annyit kell rájuk tanulni. Nem mindegy, hogy 4 vizsgád van 700 oldalakból, vagy 10 vizsgád pár diasorból meg kidolgozottból. Ezt nem feletétlen a nemzetközi t.re mondom, mert nem tanultam ott, nem tudom milyen, hanem általánosságban nem kell hanyatt esni attól mert számban sok a vizsga.
2018. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!