Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Petrikesek! Újra felteszem a...

Petrikesek! Újra felteszem a kérdést, mert nem jött valasz.80. helyen vagyok az ideiglenes rangsorban. Van esélyem bekerülni a NYEK-es infora?

Figyelt kérdés
Válaszotokat előre is köszi.

2018. márc. 25. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha fenyegetsz sem vettek fel
2018. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tavaly ha minden igaz akkor a 61. volt a legalacsonyabb rangsorú diák aki bekerült az emelt kémiás nyekes osztályba.

A sima nyekes osztályba (emelt info) meg a 72. volt a legutolsó aki bejutott.


Jelenleg most a 80. vagy. A tavalyi eredményeket figyelembevéve nem jutsz be. Talán ha idén az előtted lévőket másik suliba veszik fel akkor becsúszhatsz, de ez nagyon necces.

Van mentősulid?

2018. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én sem hiszem, hogy felvettek főleg hogy tavaly még nem is nyekesként indult a szak. Általában 3-4 szeres a túljelentkétés
2018. márc. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van NYEK-es infó?Én csak NYEK-es Kémiáról tudtam mióta van?
2018. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2017 ben indult először nyek info de már a kettő informatikai osztály közül az előző évben is az egyik magasabb óraszámban tanulta
2018. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Én 4. vagyok az ideiglenes listán, ha minden jól alakul, akkor egy erősebb suliba megyek (nem akarom elkiabálni), de ha nem, akkor ennek is örülni fogok, hiszen elképesztően szimpatikus az iskola. Remélem sikerülni fog. :) Szerintem meg lesz az!
2018. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Felvettek :D
2018. ápr. 26. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!