Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem szégyen ha eljöttem az...

Nem szégyen ha eljöttem az adott iskolából, és vissza akarok menni félévkor?

Figyelt kérdés

Lehetséges egyáltalán?

10 osztályos vagyok. 16/F

A mostani osztályom nem fogad be ráadásul rájöttem az elöző iskolám volt nekem való,az a szak könnyebb volt, mint az itteni és jobban szerettem..

Azt hittem itt jobb lesz mert ide vágytam eredetileg kilencediktől, de rájöttem nem becsültem meg eléggé amim volt, és egy igazán buta döntést hoztam.



2018. jan. 17. 14:54
 1/5 anonim válasza:
100%
Miert lenne az? ezt egy osztalytarsam is bejatszotta megis tartkarokkal fogadtuk vissza
2018. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes osztály lehettek! Miért ment el az osztálytarsad?
2018. jan. 17. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
húgom osztályában gyereket elvitték a szülők, mert "ez az iskola nem elég kemény". ha jól emlékszem 1 évet töltött valamelyik pesti gimiben (Fazekas asszem), majdnem megbukott. úgyhogy visszament az első iskolába. persze nem mondták ki nyilvánosan hogy azért ment vissza mert nem bírta a "keményebb iskolát", csak később derült ki az igazi ok
2018. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk is elment 1, vagy 2 évre valaki. Igaz mi egyáltalán nem vártuk, de őt már az elött is utáltuk, hogy elment.
2018. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az egy dolog,hogy utáltátok,de remélem nem bántottátok őt,és maximum békén hagytátok. Engem nem utálnak,sőt nagyrésze szerintem szivesen várna vissza.
2018. jan. 18. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!