Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A többi egyetemen is egész...

A többi egyetemen is egész nap bent űlnek a diákok az épületben?

Figyelt kérdés

A Debreceni Egyetem btk főépülete minden nap nyitva van nyilvánosan látogatható is,mindig este 9-ig van nyitva,vasárnap csak este 6 -ig ,meg ünnepnapon is és minden nap tele van az egyetem,most nem arra értem,hogy amikor órák vannak ,mert nyílván az munkanapokon van és csak szorgalmi időszakban,hanem,vannak padok ,aztalok és minden nap egész nap bent űlnek az egyetemisták,főleg inkább csak a külföldi diákok és ott tanulnak,ami nem is furcsa ,hanem inkább csak az,hogy van aki nyitástól zárásig bent tanul,egész nap az egyetemen van és kivárja a 9 órát,akkor megy el mikor szól a biztonsági őr,hogy záróra,tehát a nappalt ott tölti,imádnak ott lenni.


Én mikor egyetemista voltam,örűltem,ha eljövök onnan és otthon tanulok,még az óráimat is úgy vettem fel,hogy egy napra többet és nem minden nap jártam be.


Kérdésem. Csak kíváncsiságból:

A többi Magyar egyetemeken (Szeged,Pécs,Budapest) is nyitva van az év minden napján és tele van az egyetem épület padjai diákokkal,legyen az munkanap vagy ünnepnap?



2018. márc. 31. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem tudom. Én a DE-BTK törin végeztem, mindenki magyar volt a csoportban, szorgalmi időszakban meg ha kedvünk tartotta bementünk az előadásokra, ha meg nem, akkor az Ibolyában és a Fácánban züllöttünk, aztán meg jól megizzadtuk a vizsgaidőszakban (nagyjából, mint minden rendes egyetemista).
2018. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Volt egyetemista létedre megtanulhattál volna helyesen írni.
2018. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Néha én is jobban szeretek bent lenni, mert itthon a zaj, ordibálások stb. miatt nem tudok tanulni. Bent pedig néha vannak barátok is, az motiváló tud lenni. Bár én SZTE-s vagyok és inkább az egyetemi könyvtárat (TIK) preferálom, nem a BTK épületét. :)
2018. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a BME-re jártam másoddiplomára, és nekem is furcsa volt, hogy mindig feketéllett a folyosó. Mi anno olyan gyorsan húztunk haza, ahogy lehetett:)
2018. ápr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!