Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Légyszi valaki segítsen,...

Légyszi valaki segítsen, kicsit hosszú ez a kérdés, de megpróbálom röviden. Gundelről azért hallom azt, hogy “pszichológushoz kell majd járno” meg hasonlók, mert tényleg ennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Vagy ez is csak egy sima kéttannyelvű, csak mivel nem annyira nehéz bekerülni, ezért a kicsit gyengébb tanulókat is felvesznek, és akkor ők mennem pszichológushoz?
2018. márc. 31. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz nem csak azok mennek, akiknek valami baja van. Speciel én minden embernek ajánlanám. Ráfér mindenkire a lelki és személyiségfejlődés. Ez nem valami rossz dolog vagy szitokszó, pedig úgy használod. Szokj le róla!
2018. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha esetleg úgy írtam a kérdést, mintha szitokszó lenne. Pszichológus szeretnék lenni, szóval teljesen tisztában vagyok azzal, hogy nem szégyen pszichológushoz fordulni, nem tudom, miért így értelmezted. Tudom, hogy picit túloztam, de csak azért, mert a gyakori kérdéseken is 10ből 5en hasonlóan használják és mivel a kérdés kiírása előtt fél perccel előtte olvastam ezeket, valószínűleg tudat alatt benne maradt a fejemben. De ha picit belegondolsz, az nem túlságosan átlagos, ha egy középiskolás az iskolában túl sok/magas elvárások miatt megy pszichológushoz... egyébként nem tudom, hogy minek írtál, mert a kérdésnek a leglényegtelenebb részére mutattál rá...
2018. márc. 31. 20:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Ó, és megköszönném, ha nem mondanád meg mit tegyek és mit ne tegyek:)
2018. márc. 31. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Egy középiskola sem lehet olyan nehéz hogy pszichológushoz kéne járni. Mit gondolsz, egy komolyabb egyetemi szakon, amin 50x többet kell tanulni, jár mindenki?
2018. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy van nehezebb a középiskolánál. Csak az a nem mindegy, hogy 16 vagy 24 évesen jársz pszichológushoz jár valaki...nem írtam semmi “mindenkire” utaló kifejezést szerintem.
2018. márc. 31. 20:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a kb 2 ember írja be minden Gundeles téma alá ugyanezt a pszichológusos szöveget.

Van akinek nehéz és van akinek nem. Ha nem bírod, majd váltasz. Minden suliban van olyan aki nem bírja vagy nem érzi jól magát.

2018. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!