Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minden OKJ ennyire ótvar...

Minden OKJ ennyire ótvar igénytelen fos? Bocsi hosszú.

Figyelt kérdés

Most fogok befejezni egy 2 éves okj képzést, de nagyon elégedetlen vagyok. Kifizettem egy halom pénzt, de nem tanítottak semmit. Direkt 2 éves iskolai képzésre mentem, azt reméltem többet ér, mint a féléves "papírgyárak". Sajna a korom miatt kicsúsztam a nappalis képzésből (épp betöltöttem a 26-ot mikor elkezdtem), ezért estire kerültem, így fizetnem kellett tandíjat, majd februárban vizsgadíjat. A nappalisok az estisek rendjében jártak,csak hétvégén volt óránk. A gyakorlat is rémes volt, rengeteg óra elmaradt, a vezető meg lexart minket.

Lehúzásnak érzem az egészet,kapok egy papírt, nem kevés pénzért, de tudást nem. Más is így érez az OKJ-s iskolákkal kapcsoltban? Leírnátok nálatok mi volt?


2017. jún. 1. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Itt már az lehúzás volt, hogy az első 2 iskolarendszerű OKJ (akár nappali, akár esti) ingyenes mindenkinek, kortól függetlenül. Azaz ha ez nem a 3. okj-d, akkor ingyen lett volna
2017. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak nappalin van ingyen 2.
2017. jún. 2. 07:43
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem csak az OKJ képzések ilyen gyengék, sok egyetemi szak is az.

A magyar közoktatás annak a bizonyos kétéltű állatnak a hátsó fertálya alatt van.

2017. jún. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy csak a nappali ingyenes. Én is járok esti OKJ-ra, egyetem után, iskolarendszerű esti képzés és ingyenes. Ez a 2. okj-m. Nem tudom ki mondt ezt neked, de jól be lettél akkor palizva, olvass utána aneten
2017. jún. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod én már utálom az egész tanrendszert, csak kíváncsiságból milyen szakma? Általában az irodai meg informatika szakmát szart se érnek csak mondom, amúgy sajnos nekem még egy évet végig kell rohadnom OKJ-n, hogy legyen papírom... ("seggtörlésre") Visszatérve az összes képzés katasztrofális, ha meg tudást nem adnak célszerű inkább egy gyors pár hónapos tanfolyamot elvégezni, nem kell iskolarendszerben szarakodni, mert ha egyik se ad tudást, akkor az ember legalább hamar szerezzen papírt.
2017. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tanfolyamszerűre jártam, az egyik rokonom iskolarendszerűre. Egyik sem ért semmit, de az enyém legalább rövid volt:)
2017. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!