Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egri Eszterházy Károly Egyetem...

Egri Eszterházy Károly Egyetemről vélemények? (többi lent)

Figyelt kérdés

A továbbtanulási terveim között szerepel az egri Eszterházy Károly Egyetem is, és kíváncsi lennék rá, hogy milyen az oktatás, mennyire nehéz bekerülni a koliba, milyenek a tanárok, a közösség. (Egyébként osztatlan tanárira mennék, német-angol, vagy angol-magyar szakra)

Minden használható válasznak örülök! :)


2018. ápr. 1. 15:13
 1/3 anonim válasza:
Szia! :) Én a természettudományi karon vagyok és az nagyon szuper. Kevesen vagyunk a szakmai órákon és azokat nagyon szeretem. Vannak nálunk osztatlanosok is és ők is nagyon szeretik az iskolát. Az angolról úgy hallottam, hogy nehéz de inkább legyen az és tanulja meg az ember rendesen :) Az osztatlanosoknak alapból sok órájuk van de például a pedagógiás órákat mindenki szereti meg azt mondják, hogy hasznosak és egyben hangulatosak is. :) A koliba szociális pont alapján lehet bejutni (távolság, betegség, hátrányos helyzet stb.) de egyes kolikba már pár ponttal is bekerülhetsz. Én nem vagyok kolis de úgy hallom, hogy nagyon jók. Véleményem szerint a közösség is szuper. Nem tapasztaltam még sose "kiközösítést". :D
2018. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nappalira tervezel, és olyan tanuló vagy, akinek nincs "defektje", akkor jól jársz. Ha kicsit is számítanod kell az iskola, tanárok jóindulatára, felejtsd el, sokszor még a saját szabályaikat sem veszik figyelembe. És ne válassz kifutó képzést, semmi esetre sem!
2018. szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A nyelvszakok nagyon elmélet-orientáltak és hallottam már, hogy valakit ilyesmi diploma miatt nem vettek fel.


Hogy döntöttél végül?

2020. márc. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!