Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez hogy van az emelt informati...

Ez hogy van az emelt informatika érettségiben?

Figyelt kérdés

Az első feladat ha jól tudom 3 részből állhat. Szövegszerkesztés, prezentáció és weblap készítés, de most néztem egy érettségi feladatsort és ott 4 opció volt. Még ehez hozzá volt adva a Grafika.


Ez egy külön feladat tipus? Pl.: Tudom, hogy az első feladatban mindig kell valamilyen képet szerkeszteni vagy ábrát wordben, pptben vagy mondjuk Paintben.


Ez arra utal?


Vagy van egy külön feladat, ami csak ilyen grafikai szerkesztésről szól?



2018. ápr. 5. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Benne van, általában kombinálva, pl. a képet illeszd be a dokumentumba vagy a weblapra. De az értékelésben külön pontok járnak rá.
2018. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De akkor az nem egy egész feladat? Hanem a szövegszerkesztés, weblapkészítés és prezentáció részeként van csak jelen?


Magyarul az első feladatban nincs egy 4. fajta teljesen kölönböző feladat?

2018. ápr. 5. 18:30
 3/5 A kérdező kommentje:
feladat fajta*
2018. ápr. 5. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézegessed az előző évek feladatsorait, publikusak, akkor pontosan fogod látni.
2018. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Láttam egyet amiről nem tudom eldönteni hogy szövegszerkesztéses vagy ilyen grafikusi mert csak 1 oldal és 1 kocsi szöveg rész van rajta a maradék meg egy komplikáltabb rajz.


Szóval megnéztem sokat és így sem tudom.

2018. ápr. 5. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!